III Koncert Jesienny już za nami

/III Koncert Jesienny już za nami

III Koncert Jesienny już za nami

Dnia 28 listopada 2018 roku w środowe popołudnie odbył się III już Koncert Jesienny zatytułowany „Z miłości do Niepodległej czyli szlagiery XX-lecia międzywojennego”. W tym roku wraz z pracownikami GCK-u Anną Roman i Danielem Nowackim wystąpili gościnnie: Pani Krystyna Nawój, zespół „Złota Jesień” z Dolic, Maja Mularczyk (NSP Przelewice), Alicja Bochan-Bochanowicz ( Gimnazjum Przelewice) oraz Jan Piekarski ( PSP Żuków).

Połączenie wierszy patriotycznych i szlagierów XX- lecia międzywojennego wiązało się z obchodzonym w tym roku świętem 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Publiczność, która wypełniła salę, bardzo żywo reagowała na utwory, śpiewając razem z wykonawcami. Wystrój sali nawiązywał do atmosfery lat 20 – tych i 30- tych ubiegłego wieku.  To była uczta duchowa dla zgromadzonej publiczności oraz powrót do czasów tak odległych, a jednocześnie tak bliskich dla nas współcześnie żyjących.

Organizatorzy dziękują wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że ten koncert mógł się odbyć oraz licznie zgromadzonej publiczności za niezwykle ciepłe przyjęcie.

By |2018-12-04T08:44:46+00:00Grudzień 2nd, 2018|Uncategorized|0 Comments

Leave A Comment

%d bloggers like this: