Pracownia powstała z inicjatywy Stowarzyszenia KCEE AGENDA 21 i jest dofinansowana w znacznym stopniu (aż 95%) ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”. Rozpoczęcie realizacji zadania nie byłoby możliwe bez życzliwości ze strony władz Gminy Przelewice, które udzieliły nisko oprocentowanej pożyczki, za co serdecznie dziękujemy!

W ramach realizacji tego projektu powstała Pracownia Ceramiczna GLINIANY KOGUCIK w Przelewicach, w której odbywają się warsztaty ceramiczne dla mieszkańców gminy Przelewice oraz odwiedzających Przelewice gości. Z przyznanych środków zakupione zostało wyposażenie i zapewnione roczne funkcjonowanie pracowni, która powstała w pomieszczeniach udostępnionych przez Ogród Dendrologiczny w Przelewicach.

Aktualności

A w KOGUCIKU praca wre

14 maja, 2018|0 Comments

Dawno nie chwaliliśmy się co się u nas dzieje. A dzieje się dużo. Zajęcie odbywają się dwa razy w tygodniu: we wtorki: dzieci i dorośli, w środy sami dorośli. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 17:00. [...]

Galerie z wydarzeń