Każdy, kto zdecydował się przybyć na koncert w to niedzielne, piękne popołudnie, na pewno nie żałował.

Nie cztery, a sześć kwadransów zaserwowanych przez panów Łukasza Gocławskiego i Michała Janickiego wypełnionych było doskonałymi interpretacjami piosenek z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, Krzysztofa Klenczona i Agnieszki Osieckiej wykonanych przez młodego, niezwykle utalentowanego aktora Teatru Muzycznego w Gdyni Łukasza Gocławskiego. Całości dopełnił niezrównany Michał Janicki, który opowieści i anegdoty o różnych znanych artystach wyrzucał z siebie nieprzerwanie. To była prawdziwa eksplozja dobrego humoru i pięknej muzyki.

Gośćmi specjalnymi zaproszonymi na koncert byli seniorzy z terenu sąsiadujących powiatów pyrzyckiego. myśliborskiego i stargardzkiego. Nie zabrakło także turystów, którzy przyjechali do Przelewic podziwiać piękną przelewicką przyrodę w jesiennej odsłonie. Współorganizatorem koncertu było Stowarzyszenie KCEE AGENDA 21.Koncert dobył się dzięki dofinansowaniu ze środków budżetu Województwa Zachodniopomorskiego i był częścią projektu pn. „Fortepian dla Przelewic”.

To bardzo rzadka okazja gościć tak wybitnych artystów na przelewickiej scenie, tym większa radość towarzyszyła uczestnikom spotkania. Dla wszystkich była to prawdziwa uczta duchowa!